BUTİK VİP EĞİTİMİN ADRESİ

Her öğrencimize özel olarak oluşturduğumuz eğitim programlarımız ile bire bire VIP eğitim

EDUCON Eğitim Kurumları; köklü alt yapısı ve engin tecrübesiyle, öğrencileri sınavlara hazırlayan bir kurumdur. Sadece kendi yüksek hedeflerini değil aynı zamanda hayatın gerçeklerini de öğrencileri ile paylaşan; eğitim metodolojisini etkin eğitim-öğretim için hayatın her alanına yaymış bir kurumdur. 
 
Öğrencileri gibi kendini de sürekli geliştirerek ar-ge ve inovatif öğrenme/öğretme sistemlerini temel alarak çalışmaktadır. Educon, öğrencilerine akademik, bilişsel ve duygusal bütünlükle bakabilmeyi ve fütürist bakış açısıyla öğrenci gelişimine sürekli yeni bir nefes getirmeyi amaçlar. 
 

Vizyon

1996’dan bu yana eğitim danışmanlığı konusunda sektörün öncülerinden olan EDUCON, öğrencileri sınavlara hazırlamada doğru tanılama, birebir öğretim, uzman desteği, zengin yayın içeriği ve bilimsel takip sistemleriyle sürekli gelişen bir kurumdur.

Misyon

Educon Eğitim Kurumlarının misyonu, hedefi olan gençler ile uzman öğretmenleri bir araya getirerek; ülkemizin ve dünyanın geleceğine saygın bireyler yetiştirmektir. 

Öğrencilerimiz, en üst düzeyde ahlaki değerlerle donatılmış olup; toplumsal sorumluluk taşıyan ve demokrasinin değerlerine sahip çıkan bireylerdir.

Değerlerimiz