Saygıdeğer Velilerimiz, Sevgili Öğrenciler

Ankara Çukurambar’da yeni bir anlayış ve tecrübeli bir kadro ile faaliyete geçen Educon Kurs Merkezi olarak;  hırslıyız, iddialıyız, tecrübeliyiz ve farklıyız.  Eğitim ve danışmanlık sektöründe 20 yıla varan tecrübemizi hayallerimiz ile yoğurup yeni bir anlayış ile yola çıkıyoruz. Bilindik eğitim metotlarının haricinde nitelik ve nicelik olarak çok daha efektif yöntemleri kullanıyor, “koçluk sistemi” sayesinde okul-öğrenci-veli işbirliğini hedefliyoruz.

Ankara’nın marka semti Çukurambar’da faaliyete geçen kurumumuzda öğrencilerimize plaza konforu sunuyoruz.Başkentin en prestijli mekanlarından Arma Kule’de hizmet veren Educon Kurs Merkezimizde bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

İlk işimiz; öğrenciyi tanımak

Educon Kurs Merkezi’nde ilk olarak kayıt yaptıran öğrencimizi tanımaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize 21 günlük ön tanılama testleri yapıyor, bilişsel ve duygusal analizler sonucu kişiye özel program hazırlıyoruz. Öğrencimizden aldığımız verilerin ışığında ve öğretmenlerimizin tavsiyesi ile sınıfları oluşturuyoruz. Çocuklarımız, seviyelerine göre 8 kişilik VİP sınıflarda butik eğitim görüyor ve sınavlara hazırlanıyor.

Tam gün eğitim!

Saygıdeğer Velilerimiz, Educon Kurs Merkezi, her gün 09:00’dan 21:00’e kadar açık bir kurumdur. Öğrencimize, tüm gün açık kütüphanemizde sessiz ve konforlu bir ortamda etüt imkanı sağlıyoruz.  Bize emanet ettiğiniz öğrencilerimiz uzman öğretmenlerimizden tam gün eğitim alırlar. Böylece; ders çalışma, test çözme, etüt vb gibi tüm çalışma sürecini kursta tamamlıyor ve eve hiçbir iş bırakmıyoruz.

Öğrenciler Educon Eğitim Seti , özel ve genel tarama testleri, yaprak testler ve deneme sınavları ile sürekli desteklenir. Sonuçlara göre çalışma planı güncellenir ve gerektiğinde birebir derse veya grup çalışmasına yönlendirilirler.

Yeni bir model: Koçluk sistemi

Bu sistem ile her öğrencimizi kendisinden sorumlu “eğitim koçu” bir öğretmenimize emanet ediyoruz!  Birebir takip sayesinde öğrencimizin eksik olduğu konular öğretmen ve eğitim koçunun raporlarıyla tespit edilir; gerekirse sıfırdan konu anlatımı, eksik konuların tekrarı ve soru çözümleri ile konu eksikliklerinin tamamlanması sağlanır. Böylelikle sınav sürecinin hiç bir aşamasını şansa bırakmıyoruz.

Muhteşem lokasyon

Educon Kurs Merkezi, öğrencilerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak Çukurambar Arma Kule’de VİP imkanlarda faaliyete geçmiştir. Fiziksel şartların eğitim sürecine direkt katkısına olan inancımız bizleri böyle bir hazırlık yapmaya teşvik etti. Educon Kurs Merkezi bünyesindeki butik ve VİP olanaklar sayesinde gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu bize emanet edebilirsiniz.