educon 2021 mezuniyet

EDUCON'DA MEZUNİYET COŞKUSU

Ankara üniversiteye hazırlık kurslarına yeni bir soluk getiren Educon Kurs Merkezi ilk öğrencilerini mezun etti. YKS gruplarında Educon Kurs Merkezi’nde eğitimlerini sürdüren öğrencilerimiz açık terasımızda verdiğimiz bir parti ile mezuniyetlerini kutladılar.

TYT-AYT hazırlık sınıflarında yıl boyu derslerine giren öğretmenlerin de katıldığı kutlama programında öğrencilerimiz fotoğraf çektirip mezuniyet pastasını kestiler. Açık terasımızda yapılan kutlamaya katılan mezun ve 12. sınıf öğrencilerimiz yıl boyu yaşadıkları stresi atma imkanı buldular. Türkiye’nin sayılı üniversitelerini kazanmayı hedefleyen Educon öğrencileri YKS öncesi son bir kez bir araya geldi.

Ankara’da butik eğitim veren nadir kurumlardan Educon Kurs Merkezinin sağladığı VİP imkanlar ve nitelikli eğitim programı dolayısı ile kurs yöneticilerine teşekkür eden öğrencilerimiz önümüzdeki yıl sınava hazırlanacak öğrencilere Educon Kurs Merkezini tavsiye ettiklerini belirtti.

Öğrencilerimiz, Educonda eğitim görürken oluşan kurum aidiyeti dolayısı ile üniversiteyi kazandıktan sonra da Educon Kurs Merkezi ile irtibatlarının devam edeceğini ve kurumdan memnun olarak ayrıldıklarını söyledi.

Temmuz 19, 2021

YKS nedir?

YKS NEDİR? Yükseköğretim Kurumları Sınavı, üniversite sınavlarına girecek öğrenciler için hazırlanmış bir sınavdır. Bu sınav...

Temmuz 19, 2021

LGS nedir?

LGS NEDİR? Liselere Geçiş Sistemi anlamına gelen LGS, sınavla öğrenci alan Fen Liseleri, Sosyal Bilimler...

Temmuz 8, 2021

Educon Youtube kanalı yayında

Youtube kanalımız yayında Ankara LGS ve Ankara YKS gruplarında verdiği VİP eğitim sayesinde kısa sürede...