Youtube kanalımız yayında

Ankara LGS ve Ankara YKS gruplarında verdiği VİP eğitim sayesinde kısa sürede büyük beğeni toplayan Educon Kurs Merkezi şimdi de Youtube’da!

Popüler sosyal medya kanalı Youtube’da açılan kanal sayesinde daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı planlayan Educon Kurs Merkezi bu sayede kurumdaki gelişmeleri, canlı ya da kişiye özel ders anlatımlarını öğrencileri ile paylaşabilecek.

Bu yenilik sayesinde Educon Kurs Merkezini; web sitesi, Facebook ya da İnstagram hesaplarının yanı sıra Youtube’da da takip etmek isteyenler için büyük kolaylık sağladıklarını kaydeden Educon Kurs Merkezi Kurucusu Sinem Baran, dijital dünyadaki baş döndürücü gelişmelere ayak uydurmak için yoğun çaba içinde olduklarını söyledi.

Baran, “Sosyal medyadaki paylaşımlarımız öğrenci ve velilerimizden büyük beğeni alıyordu. Lakin bazen uzun metrajlı çalışmalar yapmak gerekiyor. You Tube kanalı bunun için büyük kolaylık sağlayacak. Ayrıca canlı yayınlar ve kişiye özel ders anlatımları ile öğrencilerimize daha kaliteli hizmet vermenin uğraşısı içindeyiz.” diye konuştu.

 

Tedbirler kalktı, ama…

Sosyal medya kanallarının pandemi sürecinde ortaya çıkan “uzaktan eğitim” ihtiyacının karşılanması için eşsiz fırsatlar sunduğunu hatırlatan Baran, 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren pandemi tedbirlerinin kaldırılmış olmasına rağmen acil bir ihtiyaç durumunda You Tube ve benzeri araçlar sayesinde uzaktan eğitim talebini sıkıntı çekmeden karşılayabileceklerini hatırlattı.

Baran, “Covid vb hastalıklar nedeni ile öğrencilerimizden fiziksel olarak ayrılmak en son isteyeceğimiz şey. Maalesef geçtiğimiz sezon bunu yaşadık. Buna karşılık öğrencimizin derslerinden geri kalmaması ve konsantrasyonun bozulmaması için dijital çözümler ürettik. Şimdi, açacağımız kanal ile bu hizmeti bir adım daha ileri taşıyacağız. Olası bir kapanma durumuna karşı önlemimizi şimdiden alıyoruz.” diye konuştu.

Çukurambar Arma Kule bünyesinde ilk mezunlarını veren Educon Kurs Merkezini aşağıdaki sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.

İnstagram: /educonegitim
Facebook: /educonegitim
You Tube: /educon-egitim

Temmuz 19, 2021

YKS nedir?

YKS NEDİR? Yükseköğretim Kurumları Sınavı, üniversite sınavlarına girecek öğrenciler için hazırlanmış bir sınavdır. Bu sınav...

Temmuz 19, 2021

LGS nedir?

LGS NEDİR? Liselere Geçiş Sistemi anlamına gelen LGS, sınavla öğrenci alan Fen Liseleri, Sosyal Bilimler...

Temmuz 8, 2021

Educon Youtube kanalı yayında

Youtube kanalımız yayında Ankara LGS ve Ankara YKS gruplarında verdiği VİP eğitim sayesinde kısa sürede...